Συναυλίες Δεκεμβρίου (2-15) στην Αθήνα

Λουδοβίκος Των Ανωγείων

Λουδοβίκος Των Ανωγείων

Το πρόγραμμα όλων των συναυλιών που θα λάβουν χώρα τον Δεκέμβριο (2-15) στην Αθήνα

2 (Πεμ) Cristina Branco Half Note Jazz Club
2 (Πεμ) Andreas Gomozias Blues Revenge Trio Art Gallery Cafe
2 (Πεμ) Maraveyas Ilegal Koo-Koo Live Music Bar
2 (Πεμ) Delivers, Mistful Fusion Lazy Club
2 (Πεμ) Musica Ficta + 2L8 6 D.O.G.S.
2 (Πεμ) Νίκος Ζουρνής Πυρήνας
2 (Πεμ) ΤΑΚη’Μ’ Cafe Αλάβαστρον
2 (Πεμ) Fide Kφksal Μουσική Σκηνή Αυλαία
2 (Πεμ) Βασίλης Καζούλλης Jasmin Rock Club
2 (Πεμ) 7000 Watt, Galliard Syndrome, Μανώλης Ρακιντζής Ghost House
2 (Πεμ) Ελεάννα Ζεγκίνογλου Gasbah Hall Music Scene
2 (Πεμ) Puressence PassPort
2 (Πεμ) RED SNAPPER Gagarin 205
2 (Πεμ) On The Road Γυάλινο Μουσικό Θέατρο Upstage
3 (Παρ) Απροσάρμοστοι & special guests Κύτταρο Live
3 (Παρ) The Crooks, The Mobsmen, Torqueflite, Death By Unga Bunga An Club
3 (Παρ) Βασίλης Σκουλάς, Μάνος Πυροβολάκης Δίπλα Στο Ποτάμι
3 (Παρ) SCHLOSS SCHONBRUNN ORCHESTER VIENNA Μέγαρο Μουσικής
3 (Παρ) Ζωζώ Σαπουντζάκη Αγγέλων Βήμα
3 (Παρ) Βαγγέλης Μαρκαντώνης Γιασεμί
3 (Παρ) Γιώργης Χριστοδούλου Πυρήνας
3 (Παρ) Δημήτρης Ζερβουδάκης, Σοφία Γεωργαντζή Μουσική Σκηνή Αυλαία
3 (Παρ) Γεωργία Βεληβασάκη & Gaia+ Bibelo
3 (Παρ) Maraveyas Ilegal Koo-Koo Live Music Bar
3 (Παρ) The Crooks, The Mobsmen, Torqueflite, Death By Unga Bunga An Club
3 (Παρ) Βασίλης Παπακωνσταντίνου Πορτοκάλι
3 (Παρ) Soundtruck Lazy Club
3 (Παρ) Κωνσταντίνος Καζάκος Art Gallery Cafe
3 (Παρ) Στυλιανός Τζιρίτας Unit, Stephen Fleming Knot Gallery
4 (Σαβ) Shigeru Umebayashi Ίδρυμα Μιχάλης Κακογιάννης
4 (Σαβ) Δώρος Δημοσθένους Πυρήνας
4 (Σαβ) Ζωή Τηγανούρια Art Gallery Cafe
4 (Σαβ) Take 3 Lazy Club
4 (Σαβ) Burt Rocket, The Mongrelettes, Death By Unga Bunga, The Launderettes An Club
4 (Σαβ) Μάριος Στροφάλης Το Μπαράκι Του Βασίλη
4 (Σαβ) Δημήτρης Ζερβουδάκης, Σοφία Γεωργαντζή Μουσική Σκηνή Αυλαία
4 (Σαβ) Ζωζώ Σαπουντζάκη Αγγέλων Βήμα
4 (Σαβ) SCHLOSS SCHONBRUNN ORCHESTER VIENNA Μέγαρο Μουσικής
4 (Σαβ) ROKY ERICKSON Gagarin 205
4 (Σαβ) PLISSKEN FESTIVAL 2010 Πολιτιστικό Κέντρο
4 (Σαβ) Στυλιανός Τζιρίτας Unit Knot Gallery
4 (Σαβ) Burt Rocket, The Mongrelettes, Death By Unga Bunga, The Launderettes An Club
4 (Σαβ) Απροσάρμοστοι & special guests Κύτταρο Live
5 (Κυρ) KollektivA Koo-Koo Live Music Bar
5 (Κυρ) Leon + His Majesty The King Of Spain Σταυρός Του Νότου / Κεντρική Σκηνή
5 (Κυρ) Weevil Lazy Club
5 (Κυρ) Άσκηση Ερωτική, Γιάννης Μαθές & Trio Divisi Art Gallery Cafe
5 (Κυρ) Shigeru Umebayashi Ίδρυμα Μιχάλης Κακογιάννης
5 (Κυρ) Sorrows Path Release Party Live An Club
6 (Δευ) Αντώνης Απέργης, Μάρθα Μαυροειδή, Γιώργος Βεντούρης Black Duck Multiplarte
6 (Δευ) Swingazoo Βραζιλιάνα Bar
6 (Δευ) Jam Night Lazy Club
6 (Δευ) Μελίνα Κανά, Μιχάλης Παπαζήσης Μουσική Σκηνή Αυλαία
7 (Τρί) Human Touch Μουσική Σκηνή Αυλαία
7 (Τρί) Αλέξανδρος Εμμανουηλίδης Πυρήνας
7 (Τρί) Γεωργία Νταγάκη Οξυγόνο Live
7 (Τρί) Trio Lava Art Gallery Cafe
7 (Τρί) Τάσος Γεωργόπουλος & BanDa BanDa Black Duck Multiplarte
7 (Τρί) Lexicon Project, Joanna Drigo Σταυρός Του Νότου / Club
7 (Τρί) Tchavolo Schmitt Μουσική Σκηνή REX
8 (Τετ) Βασιλική Καρακώστα, Βικτωρία Ταγκούλη, Νατάσσα Μηνδρινού Οξυγόνο Live
8 (Τετ) Rous Σταυρός Του Νότου / Club
8 (Τετ) Movie Songs Art Gallery Cafe
8 (Τετ) Foko Lazy Club
8 (Τετ) Paul Gilbert An Club
8 (Τετ) Σάσα Παπαλάμπρου Πυρήνας
8 (Τετ) Άθως Δανέλλης & “Γιάλα” Μουσική Σκηνή Αυλαία
9 (Πεμ) Γιάννης & Γιώργος Μεγαλακάκης, Πάρις Περυσινάκης Μουσική Σκηνή Αυλαία
9 (Πεμ) Νίκος Ζουρνής Πυρήνας
9 (Πεμ) Maraveyas Ilegal Koo-Koo Live Music Bar
9 (Πεμ) Vaggelis Stefanopoulos Trio Art Gallery Cafe
9 (Πεμ) Βαγγέλης Στεφανόπουλος Art Gallery Cafe
9 (Πεμ) Mogwai “Burning” [special screening] + Misuse [live] 6 D.O.G.S.
9 (Πεμ) 7000 Watt, Galliard Syndrome, Μανώλης Ρακιντζής Ghost House
9 (Πεμ) On The Road Γυάλινο Μουσικό Θέατρο Upstage
10 (Παρ) Ελένη Βιτάλη, Haig Yazdjian Κύτταρο Live
10 (Παρ) Φίλιππος Πλιάτσικας Σταυρός Του Νότου / Κεντρική Σκηνή
10 (Παρ) Κωνσταντίνος Καζάκος Art Gallery Cafe
10 (Παρ) Maraveyas Ilegal Koo-Koo Live Music Bar
10 (Παρ) Past Perfect Genes Το Μπαράκι Του Βασίλη
10 (Παρ) Λουδοβίκος Των Ανωγείων Μουσική Σκηνή Αυλαία
10 (Παρ) Γιώργης Χριστοδούλου Πυρήνας
10 (Παρ) Μουσικοθεατρική Παράσταση > “Κ.Κ.” του Δημήτρη Παπαϊωάννου Θέατρο Παλλάς
10 (Παρ) DUB INC + Burger Project Gagarin 205
11 (Σαβ) Μουσικοθεατρική Παράσταση > “Κ.Κ.” του Δημήτρη Παπαϊωάννου Θέατρο Παλλάς
11 (Σαβ) Λουδοβίκος Των Ανωγείων Μουσική Σκηνή Αυλαία
11 (Σαβ) Artico Το Μπαράκι Του Βασίλη
11 (Σαβ) Rockin’ Bones, Lord 13, Dear Darkstar An Club
11 (Σαβ) Ζωή Τηγανούρια Art Gallery Cafe
11 (Σαβ) Δώρος Δημοσθένους Πυρήνας
11 (Σαβ) Φίλιππος Πλιάτσικας Σταυρός Του Νότου / Κεντρική Σκηνή
11 (Σαβ) GBH Gagarin 205
11 (Σαβ) Liebe Void Dance Bar
12 (Κυρ) THE MODERN MECHANIX FEST. 6 D.O.G.S.
12 (Κυρ) Isobel Campbell & Mark Lanegan Gagarin 205
12 (Κυρ) Θοδωρής Ξυδιάς Art Gallery Cafe
12 (Κυρ) Leon + His Majesty The King Of Spain Σταυρός Του Νότου / Κεντρική Σκηνή
13 (Δευ) Motivo 4 + Νικήτας Κλιντ, Δημήτρης Μητσοτάκης Οξυγόνο Live
13 (Δευ) THE DIVINE COMEDY Gagarin 205
14 (Τρί) Γεωργία Νταγάκη Οξυγόνο Live
14 (Τρί) Αλέξανδρος Εμμανουηλίδης Πυρήνας
14 (Τρί) Τάσος Γεωργόπουλος & BanDa BanDa Black Duck Multiplarte
14 (Τρί) Lexicon Project, Joanna Drigo Σταυρός Του Νότου / Club
15 (Τετ) Σάσα Παπαλάμπρου Πυρήνας
15 (Τετ) Rous Σταυρός Του Νότου / Club
Posted in Αθήνα and tagged , , , , , , , , .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *