Συναυλίες Νοεμβρίου(3-15) στην Αθήνα

Οι Panx Romana στο An Club (6/11)

Οι Panx Romana στο An Club (6/11)

Το πρόγραμμα όλων των συναυλιών που θα λάβουν χώρα τον Νοέμβριο(3-15) στην Αθήνα

3 (Τετ) Αίνιγμα Το Μπαράκι Του Βασίλη
3 (Τετ) DAVID PEREZ Y GRUPO Half Note Jazz Club
3 (Τετ) Florida Candy Bar Down Town
3 (Τετ) Ευτυχία Μητρίτσα, Σταύρος Σιόλας Almaz
3 (Τετ) TAKη’Μ’ Cafe Αλάβαστρον
3 (Τετ) B.A.N.D., An Alcohol Solution Lazy Club
3 (Τετ) Δημήτρης Μαράμης Beton7
3 (Τετ) Haig Yazdjan, Γιώτης Κιουρτσόγλου, Βαγγέλης Καρίπης Μουσική Σκηνή Αυλαία
3 (Τετ) Mamma Kin, Dead Dranks Roi Mat Club
4 (Πεμ) KollektivA & Άλκης Κωνσταντόπουλος Ρυθμός Stage
4 (Πεμ) Λιζέτα Καλημέρη, Εύα Ατματζίδου, Θανάσης Ζαχαρόπουλος Μουσική Σκηνή Αυλαία
4 (Πεμ) The Bet 6 D.O.G.S.
4 (Πεμ) “Black Thursdays” > Sugahspank & The Swing Shoes PassPort
4 (Πεμ) RED SPAROWES & HEAD OF WANTASTIQUET Gagarin 205
4 (Πεμ) Νίκος Πιπινέλης, Θανάσης Ζαχαρόπουλος Camelot Live Cafe
4 (Πεμ) Παύλος Παυλίδης & The B-Movies Σταυρός Του Νότου / Κεντρική Σκηνή
4 (Πεμ) Μάρω Μαρκέλλου, Γιώργος Χατζηπαύλου Σταυρός Του Νότου / Plus
4 (Πεμ) Salonumuz Klimalidir, Skull & Dawn Κύτταρο Live
4 (Πεμ) EleKtroBalKana Live & Παράσταση Χορού > “Πάντα Κτήνη” Ίδρυμα Μιχάλης Κακογιάννης
4 (Πεμ) DAVID PEREZ Y GRUPO Half Note Jazz Club
4 (Πεμ) Delivers, Daddy’s Work Lazy Club
4 (Πεμ) Bad Spencer & Mr. Statik 6 D.O.G.S.
4 (Πεμ) Eos Knot Gallery
4 (Πεμ) Double Face > Joalz & May Roosevelt Bios
5 (Παρ) Serenata El Luna y Sol Τσάι Στη Σαχάρα
5 (Παρ) Μελίνα Ασλανίδου PassPort
5 (Παρ) George & The Dukes, Jam difuSiOn Lazy Club
5 (Παρ) Dr. Vodkatini Bacaro
5 (Παρ) Ελεωνόρα Ζουγανέλη + Ησαίας Ματιάμπα, Θανάσης Αλευράς Σταυρός Του Νότου / Plus
5 (Παρ) Τρίφωνο Οξυγόνο Live
5 (Παρ) David Perez Y Grupo Cine Studio Live
5 (Παρ) Λεωνίδας Μπαλάφας Gagarin 205
5 (Παρ) Speedblow, The Brightly Shining Sea, Reversed Nature, Gomgoma Seven Sins Club
5 (Παρ) Παύλος Συνοδινός Πυρήνας
5 (Παρ) Μάριος Στροφαλής Το Μπαράκι Του Βασίλη
5 (Παρ) Ζακ Στεφάνου & Η μΠάντα-Κοάλα Koo-Koo Live Music Bar
5 (Παρ) GALLON DRUNK An Club
5 (Παρ) Κώστας Λειβαδάς & Ελένη Τσαλιγοπούλου, Μαριάννα Πολυχρονίδη Κύτταρο Live
5 (Παρ) George And The Dukes Lazy Club
5 (Παρ) Yvette Jarvis Μουσική Σκηνή Αυλαία
5 (Παρ) Μαριώ, Παύλος Κοντογιαννίδης Μοστρού
6 (Σαβ) Θάνος Ανεστόπουλος Μουσική Σκηνή Αυλαία
6 (Σαβ) Μελίνα Ασλανίδου PassPort
6 (Σαβ) Κώστας Χρονόπουλος Ghost House
6 (Σαβ) Ashtray Navigations, Earzumba, The Mongrelettes Knot Gallery
6 (Σαβ) Panx Romana An Club
6 (Σαβ) Κώστας Λειβαδάς & Νίκος Πορτοκάλογλου, Οδυσσέας Ιωάννου Κύτταρο Live
6 (Σαβ) Picos Apicos & The Pina Coladas Camelot Live Cafe
6 (Σαβ) Yianneis Koo-Koo Live Music Bar
6 (Σαβ) The Cinematic Orchestra Fuzz Club
6 (Σαβ) Δημήτρης Καρράς, Μαρία Λούκα, Φώτης Ανδρικόπουλος, Αντίπερα Όχθη Μουσική Σκηνή Ρουφ
6 (Σαβ) Picos Apicos & The Pina Coladas Camelot Live Cafe
6 (Σαβ) Νίκος Τσιαμτσίκας & Blues Report Cafe Vinilion
6 (Σαβ) Ελεωνόρα Ζουγανέλη + Ησαίας Ματιάμπα, Θανάσης Αλευράς Σταυρός Του Νότου / Plus
6 (Σαβ) Take 3 Lazy Club
6 (Σαβ) Ashtray Navigations, Earzumba, The Mongrelettes Knot Gallery
6 (Σαβ) Rosebleed Ρυθμός Stage
6 (Σαβ) Down & Out: Night Of Champions After Dark
6 (Σαβ) Δημήτρης Πουλικάκος, Γιώτης Κύτταρης Σαλαντίν
6 (Σαβ) Μελίνα Ασλανίδου PassPort
6 (Σαβ) Picos Apicos & The Pina Coladas Camelot Live Cafe
6 (Σαβ) Γιάννης Νικολάου Τσάι Στη Σαχάρα
6 (Σαβ) “Έτσι Οι Μέρες Περνούν” Θέατρο Ρουφ
8 (Δευ) Jam Night Lazy Club
8 (Δευ) Μελίνα Κανά + Μιχάλης Παπαζήσης Μουσική Σκηνή Αυλαία
9 (Τρί) Τ’ ώριο Περβόλι Μουσική Σκηνή Αυλαία
9 (Τρί) Σπύρος Ανέμης, Αποστόλης Μωραϊτης Το Μπαράκι Του Βασίλη
9 (Τρί) IMCakaLLEROC + His Majesty The King Of Spain 6 D.O.G.S.
10 (Τετ) Βασιλική Καρακώστα, Βικτωρία Ταγκούλη, Νατάσσα Μηνδρινού Οξυγόνο Live
10 (Τετ) Ευτυχία Μητρίτσα, Σταύρος Σιόλας Almaz
10 (Τετ) 2 Κάπα Μι Το Μπαράκι Του Βασίλη
10 (Τετ) Modus Nostrum Lazy Club
10 (Τετ) Haig Yazdjan, Γιώτης Κιουρτσόγλου, Βαγγέλης Καρίπης Μουσική Σκηνή Αυλαία
10 (Τετ) Victorian English Gentlemens Club 6 D.O.G.S.
10 (Τετ) Delivers Camelot Live Cafe
10 (Τετ) Francisco Meirino, Mecha/Orga Knot Gallery
11 (Πεμ) BUENA VISTA SOCIAL CLUB Ίδρυμα Μείζονος Ελληνισμού
11 (Πεμ) “Black Thursdays” > Sugahspank & The Swing Shoes PassPort
11 (Πεμ) KollektivA & Αλχημιστές Ρυθμός Stage
11 (Πεμ) Charlotte Rampling + Πολύδωρος Βογιατζής, Βαρβάρα Γύρα Μέγαρο Μουσικής
11 (Πεμ) Μάρω Μαρκέλλου, Γιώργος Χατζηπαύλου Σταυρός Του Νότου / Plus
11 (Πεμ) Λιζέτα Καλημέρη, Εύα Ατματζίδου, Θανάσης Ζαχαρόπουλος Μουσική Σκηνή Αυλαία
11 (Πεμ) Ozric Tentacles Gagarin 205
11 (Πεμ) Τραγούδια Του Κόσμου Το Μπαράκι Του Βασίλη
12 (Παρ) Blues Wire, Akis Tourkogiorgis And Blues Airways Κύτταρο Live
12 (Παρ) Λεωνίδας Μαριδάκης & The CirCus Band Ρουφ
12 (Παρ) Serenata El Luna y Sol Τσάι Στη Σαχάρα
12 (Παρ) Μελίνα Ασλανίδου PassPort
12 (Παρ) Dr. Vodkatini Bacaro
12 (Παρ) Παύλος Συνοδινός Πυρήνας
12 (Παρ) Σάτυροι, Τηλέμαχος Ζαγρέας Αισώπου Μύθος
12 (Παρ) Δημήτρης Ζερβουδάκης & Σοφία Γεωργαντζή Μουσική Σκηνή Αυλαία
12 (Παρ) Ελεωνόρα Ζουγανέλη + Ησαίας Ματιάμπα, Θανάσης Αλευράς Σταυρός Του Νότου / Plus
12 (Παρ) Τρίφωνο Οξυγόνο Live
12 (Παρ) Ανδριάνα Μπάμπαλη Δίπλα Στο Ποτάμι
12 (Παρ) Μελίνα Ασλανίδου PassPort
12 (Παρ) BLUENECK + Cinekod 6 D.O.G.S.
12 (Παρ) HURTS Fuzz Club
13 (Σαβ) Diamond Head + Cyanide4, Chatterbox An Club
13 (Σαβ) THE DILLINGER ESCAPE PLAN Gagarin 205
13 (Σαβ) Yianneis Koo-Koo Live Music Bar
13 (Σαβ) Λέξεις Σφαίρες & Κεραίες Camelot Live Cafe
13 (Σαβ) Μελίνα Ασλανίδου PassPort
13 (Σαβ) Κώστας Χρονόπουλος Ghost House
13 (Σαβ) Ανδριάνα Μπάμπαλη Δίπλα Στο Ποτάμι
13 (Σαβ) Popaganda + Noetic Nega SkullBar
13 (Σαβ) Ελεωνόρα Ζουγανέλη + Ησαίας Ματιάμπα, Θανάσης Αλευράς Σταυρός Του Νότου / Plus
13 (Σαβ) Δημήτρης Ζερβουδάκης & Σοφία Γεωργαντζή Μουσική Σκηνή Αυλαία
13 (Σαβ) Δημήτρης Καρράς, Μαρία Λούκα, Φώτης Ανδρικόπουλος, Αντίπερα Όχθη Μουσική Σκηνή Ρουφ
13 (Σαβ) Amores Perros Floral
13 (Σαβ) Μελίνα Ασλανίδου PassPort
13 (Σαβ) Cihan Turkoglu Solis Barki Τσάι Στη Σαχάρα
13 (Σαβ) “Έτσι Οι Μέρες Περνούν” Θέατρο Ρουφ
13 (Σαβ) Μωρά Στη Φωτιά Κύτταρο Live
14 (Κυρ) Peter Hammill Κύτταρο Live
14 (Κυρ) Craig Walker + Βασίλης Αυγουστάκης, Δανάη Nielsen PassPort
14 (Κυρ) Joprum Trio Μουσική Σκηνή Αυλαία
14 (Κυρ) Δανάη Στεφάνου Knot Gallery
15 (Δευ) Γεωργία Βεληβασάκη & Gaia, Άρης Ζαρακάς Black Duck Multiplarte
15 (Δευ) Μελίνα Κανά + Μιχάλης Παπαζήσης Μουσική Σκηνή Αυλαία
15 (Δευ) Εύα Λουκάτου Ρυθμός Stage
Posted in Αθήνα and tagged , , , , , , , , .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *